De Walvisvaarder

De Walvisvaarder

In opdracht van de Walvisvaarder op Terschelling hebben wij deze prachtige lichtreclame geleverd en gemonteerd. De doosletters zijn uitgevoerd met indirecte verlichting, waarbij de lichtuitstraling aan de achterzijde van de letter plaatsvindt. Dit zorgt ervoor dat ’s avonds de contour van de naam stijlvol verlicht is. Deze subtiele verlichting geeft een bijzonder klasse volle, uitstraling aan uw façade.

Hotel de Walvisvaarder is gelegen aan de oostkant van het prachtige eiland Terschelling. Dichtbij wad, strand, bos en polder. Door de keuzen voor een uitvoering in cortenstaal, past het prachtig bij de natuurlijke omgeving.

Bekijk volgende project

Bekijk ook deze projecten

Gevel en terrein

Interieur-signing voor MNT Stoker

Voor MNT Stoker in Joure realiseerde Interlinie een complete interieur-signing: van privacy-etsfolie op kantoorruiten en Acrylox deuriconen tot wisselbare textielframes en spandoeken als bewegwijzering. Daarnaast produceerden we het beeldmerk zowel contour gefreesd als indirect verlicht in profiel 3.1. Een strak, functioneel en stijlvol totaalpakket dat het interieur een professionele en herkenbare uitstraling geeft.

Interieur

Venco Choco D’rop-up Store

Een herkenbare doorvoering van een goed verzorgde huisstijl is essentieel. Voelen, zien, proeven en ervaren. Instore signing is daarbij van grote invloed op de beleving die u uw klanten meegeeft.
  • Persoonlijk en eerlijk advies
  • Snelle service en korte lijntjes
  • Veel keus door ruime ervaring

Contact

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Laat hieronder uw gegevens achter en wij bellen u terug.