Formule 1 | Zandvoort

Formule 1 | Zandvoort

Het is inmiddels alweer een tijdje geleden dat de Formule1 Grand Prix in Zandvoort plaatsvond! Een enorm evenement in het dorp met de historische terugkeer van de Formule 1 naar CM.com Circuit Zandvoort. Een prachtig moment om zichtbaarheid te realiseren!
Interlinie realiseerde diverse uitingen voor Pepsi op de boulevard van Zandvoort. Van prachtige full colour afbeeldingen in vrijstaande frames tot custom-made olievaten voorzien van logo’s.
Bekijk volgende project

Bekijk ook deze projecten

Bouw en vastgoed

Perfect zichtbaar langs de A28

Voor Arbo Anders in Joure realiseerden we een complete rebranding op hun zichtlocatie aan de A28. Van een stijlvol entreebord met diepte-effect tot grote Terracotta cirkels op de gevel en een imposant direct verlicht logo: het pand straalt nu volledig de nieuwe identiteit uit. Modern, herkenbaar en dag én nacht zichtbaar voor duizenden voorbijgangers.

Gevel en terrein

Raambelettering - Julius van der Werf

Interlinie voorzag de 15-delige raampartij van de bouwshop van Julius van der Werf in Sneek van een krachtige one way vision visual. De ramen zijn beplakt met geperforeerde folie, waardoor je wél naar buiten kunt kijken, maar niet naar binnen. Het ontwerp sluit volledig aan bij de bouwsector en bevat kleuraccenten in de huisstijl. Zo krijgt het pand een moderne, opvallende uitstraling én extra privacy in één slimme oplossing.
  • Persoonlijk en eerlijk advies
  • Snelle service en korte lijntjes
  • Veel keus door ruime ervaring

Contact

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Laat hieronder uw gegevens achter en wij bellen u terug.