Autobelettering | Van der Meer

Autobelettering | Van der Meer

Met de juiste autobelettering heeft u een marketingmiddel in handen die jarenlang meegaat en een enorm bereik heeft. Uit cijfers van het CBS blijkt dat er bijna twee miljoen contactmomenten per jaar zijn, dat is een enorme winst op uw investering. Deze investering hoeft u maar één keer te maken en u heeft er, dankzij de hoge kwaliteit, jarenlang profijt van. ⁠
Of het nu gaat om één auto, of net als bij Grondverzet- en aannemingsbedrijf van der Meer BV om een compleet wagenpark, met de juiste autobelettering trekt u de aandacht!
Bekijk volgende project

Bekijk ook deze projecten

Boot

Fenderhoezen - Ola

Reclame maken aan boord? Met gepersonaliseerde fenderhoezen kan niemand meer om uw vaartuig heen!

Interieur

Interieur aankleding kantoor

Voor aannemersbedrijf Van Wijnen realiseerde Interlinie een mooie wallcovering voor het interieur in een kantorencomplex te Groningen. Ontwikkelen en bouwen, onderhouden en beheren, dat doet Van Wijnen al meer dan een eeuw.
  • Persoonlijk en eerlijk advies
  • Snelle service en korte lijntjes
  • Veel keus door ruime ervaring

Contact

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Laat hieronder uw gegevens achter en wij bellen u terug.